Скачать все книги автора Edgars Auziņš

Если вы решили посетить один из больших городов Латвии Добеле, но с ним еще не знакомы, эта книга станет неотъемлемым приложением к вашей поездке! В ней собрана вся основная история Добеле, места, которые следует посетить, где можно перекусить, переночевать и просто хорошо провести время! Желаем приятно провести ваш отдых в этом прекрасном городе!

Grāmata ir piepildīta ar stratēģiskām idejām un praktiskiem padomiem, kas palīdzēs ātri uzlabot pašsajūtu, sākot no tā līmeņa, kādā šobrīd sevi uzskatāt.Plašam lasītāju lokam.

Raganu dāvana nepatīk nestrādājošām raganām, bet apbalvo čaklās raganas. Nonākusi citā pasaulē un tur nonākusi kā ragana, Marina ir apņēmības pilna attīstīt savu dāvanu, viņa ir apņēmusies nopietni mācīties un strādāt, un laulība viņai netraucē to darīt. Taču daži ģimenes apstākļi piespiež viņu piebremzēt… un, vienkārši sakot: "Mīļais, man šķiet, ka esmu stāvoklī!". Un, lai gan grūtniecība mūsu varonei ir priecīgs notikums, izrādās, ka iznēsāt bērnu ar spēcīga ugunspārņa potenciālu nav nemaz tik vienkārši… Un, ja vēl iejaucas daži citi sarežģījumi?

Grāmata sastāv no divām daļām. Pirmajā daļā saprotamā valodā īsi izklāstīta apmācības teorija: stimuli, refleksi, apmācības metodes. Tas ir pietiekami, lai izprastu dzīvnieka uzvedību. Otrajā daļā ir 15 kucēnu apmācības nodarbības, kuras jūs varat veikt patstāvīgi. Pamata apmācība, kucēna audzināšana. Šos vingrinājumus vislabāk veikt pirms došanās uz treniņu poligonu, lai piedalītos grupu apmācībā.

Kad kāds no maniem bērniem man saka, ka nespēj paciest ķīmiju, es vienmēr atbildu: "Kā tā? Vai tev nepatīk pasaule, kurā tu dzīvo?" Atbildot uz izbrīnīto mazā cilvēka sejas izteiksmi, man nākas paskaidrot, ka visa pasaule, tostarp mēs paši, ir veidota no matērijas. Un matērijas pētīšana ir ķīmijas būtība. Kas var būt interesantāks?

Lielākā kļūda manā dzīvē bija randiņš ar vīrieti, kuru nekad mūžā nebiju redzējusi. Bija tikai fotogrāfija, kas viņu nekādi neraksturoja. Es iemīlēju viņa izskatu. Mana mierīgā dzīve tika sagrauta, bez cerības atgūties. Kopš tā laika mani saistīja īpaša vienošanās ar to, no kura man pār muguru pārlaidās drebuļi, un acis nolaidās uz leju, baidoties viņu kaut reizi ieraudzīt. No viņa noteikumiem, tāpat kā no viņa paša, nav iespējams izbēgt, un nav vērts mēģināt. Viņš to atradīs. Atvedīs to atpakaļ. Nolauzīs to. Mana pretestība nebija ilga, jo, tiklīdz es uzzināju, kas viņš patiesībā ir, man nācās piekrist viņa noteikumiem.

No Norvēģijas psihiatriskās slimnīcas ir izbēdzis bīstams terorists ar iesauku Azer. Noziedznieka meklēšana tiek uzticēta vācu Taleev īpašai kaujas grupai. Kaujinieki saprot, ka šī bēgšana nav nejauša. Kāds plāno izmantot Azeru, lai īstenotu liela mēroga teroraktu. Bet kur un kad tas notiks? Izmeklēšana aizved Talejeva komandu uz vienu no ziemeļu pilsētām, kuras ostā pilnā sparā notiek kodolzemūdenes reaktora demontāža. Šķiet, ka nāvējoša akcija tiek plānota šeit.

Tesa tiek nolādēta: kad viņa nomirst, viņa tiek pārnesta uz citu sieviešu – pašu pēdējo vergu – ķermeņiem. Aiz katras nāves viņu gaida kāda cita dzīves turpinājums. Tomēr viņa uzzina, ka pasaule nav tāda, kāda šķiet pirmajā acu uzmetienā: pat vissliktākais cilvēks ir spējīgs uz labiem darbiem, pat labākie dara briesmīgas lietas. Viņai būs jābūt pēdējam salmiņam, lai svari nogāztos. Un pēdējā sieviete, kas var pārdzīvot lāstu.

Lai pasargātu meitu no sašķeltās dzīves, hercogs viņu nosūta uz akadēmiju. Bet viņš nezina, kas tur notiek! Ne velti mācību iestādi sauc par “ļauno garu akadēmiju”, šeit hierarhija veidota pēc talanta, nevis tituliem, un izvirtības ir vairāk nekā galvaspilsētas bordeļos. Kā nabaga meitene bez maģiskām spējām var izdzīvot šādos apstākļos?

Šis stāsts ir par jaunu puisi, kurš sapņo mainīt savu dzīvi, satikt draugus un atrast mīlestību. Un arī par mammu, kura bērnam novēl tikai to labāko. Bet vai viņa ir gatava dot viņam tiesības uz laimi? Viņš vēlas īstenot savus plānus, viņa viņu mīl ar smacējošu mīlestību. Kur tas ved? Krāsaini varoņi un negaidīti sižeta pavērsieni, daudzslāņains stāstījums un sociālās sekas padara šo detektīvu par izcilu grāmatu vairāk nekā vienam vakaram.

Valsts elitārākā izglītības iestāde atkal atver durvis. Jaunie zēni un meitenes šeit ierodas, lai kļūtu par spožām zvaigznēm ar starptautisku slavu. Katrs no viņiem ir gatavs nolikt savu dzīvi uz sapņu altāra, lai tikai paceltos uz slavas olimpa. Vesta Romanina pat savos visdrosmīgākajos sapņos nevarēja iedomāties, ka mācīsies šādā iestādē. Šim jaunajam ģēnijam tika pareģots izcilas matemātiķes liktenis, taču nejaušības vai varbūt likteņa diktāta dēļ viņa nokļuva līdz iestājpārbaudījumiem Akadēmijā Studentu dzīve viņus ievelk sevī un dāvā viņiem skaistākos dzīves mirkļus. Mīlestība, intrigas, nāvējoši noslēpumi, patiesa draudzība – tas viss gaida Akadēmijas studentus. Viņi ir stājušies pieaugušo dzīves ceļā, ne visiem izdosies to sasniegt bez zaudējumiem. Dzīve salauzīs katru no viņiem, un tikai īstās spožās zvaigznes spēs atstāt Mākslas akadēmijas sienas!

Vai pastāv dzīve pēc dzīves? Protams, ka ir, ja esi spēcīgas burves inkarnācija un tevi banālajā pasaulē neaiztur nekas cits kā velna lāsts. Tomēr mīlestība, kas ir pārdzīvojusi gadsimtus, var izbeigt ciešanas. Lai kāds domā, ka esi miris, bet tava dzīve turpinās magu un burvju, alķīmiķu un nekromantu, neizsakāmu dzīvnieku un prātu aizraujošu feju plānā.

Is there life after life? Of course there is, if you are an incarnation of a powerful sorceress and nothing but the devil's curse keeps you in the banal world. But love that has survived the centuries can end suffering. Whoever thinks you're dead, your life continues on the plane of mages and wizards, alchemists and necromancers, ineffable animals and mind-blowing fairies.

Es tikai gribēju atriebties vīram par to, ka viņš mani krāpj. Es plānoju izmantot savu priekšnieku, bet kaut kas gāja greizi. Ar ko es vispār gulēju? It kā tas nebija viņš. Es neesmu pārliecināta. Vai tas pat bija kāds kolēģis? Man šķiet, ka es zaudēšu paaugstinājumu amatā, bet tas nekas. Pēkšņi man kaut kādu iemeslu dēļ zvana no galvenā biroja.

"Stop! Meitene, Tu aizmirsi bērnu!" – es kliedzu svešinieka mugurā, kurš ātri skrēja prom no manis cauri parkam. Es biju pilnīgi šokēta! Izgāju pastaigāties uz pusstundu, un tur tā bija! Kāda brunete pienāca pie manis, atstāja ratiņus un aizbēga! Un es no šoka ne uzreiz sapratu, ka man plaukstā ir papīra taisnstūris… "Es zinu, ka jūs esat neauglīga. "Uzskati, ka šī ir mana dāvana tev. Tāda lapiņa tika iebāztā man rokās, un tai blakus tika mests ratiņš ar bērnu. Tā bija meitenīte. Saskaņā ar dzimšanas apliecību viņai bija divas nedēļas, un viņas tēvs bija… Mana vīra vārdabrālis.

Šī grāmata ir seminārs vecākiem, kuri vēlas, lai viņu bērns pieaugušo dzīvē būtu finansiāli labklājīgs. No grāmatas uzzināsiet, kā iemācīt bērnam novērtēt naudu un gudri ar to saimniekot ģimenē, kā padarīt naudas taupīšanas procesu bērnam interesantu un aizraujošu, kā un kādus finanšu paradumus veidot, kā attīstīt nepieciešamās finanšu prasmes. Grāmatā vecāks atradīs ne tikai tēmas apspriešanu, bet arī praktiskus uzdevumus, spēles bērnam, ieteikumus par ikvienam pieejamo materiālu izmantošanu finanšu izglītībā.